Servis (Oprava) iPhone 3G / 3GS / 4 Bratislava


Staňte sa členom FB klubu a ušetrite 10% na všetky opravy u 3G Servisu    

              Prvotná myšlienka vznikla v roku 2009. Započal ju pád iPhonu na tvrdú zem. Keďže v dostupných servisoch sa nám zdali ceny nadmieru vysoké rozhodli sme sa ako skúsení elektrotechnici zamerať na cely proces opravy našich „iphonov“ vlastnoručne.

Spočiatku slúžil projekt 3G Servis iba úzkemu okruhu ľudí.Išlo nám najmä o optimálne cenové riešenie najčastejších závad na zariadeniach iPhone ako napríklad rozbitie skla, displeja alebo výmena tlačidiel. Rozhodli sme sa tak oficiálne vstúpiť na trh, aby sme za svoje služby poskytli náležité záruky širšiemu okoliu Bratislavy.

Postupne sme sa začali venovať servisu/výmene ďalších súčasti (batérie, antény) a testovať doplnky pre iPhone, ktoré považujeme za najužitočnejšie.. Prehľad doplnkov sme zahrnuli do nášho e-shopu. Taktiež spolupracujeme so stránkou iPhone-Blog.sk, kde nájdete rôzne novinky a zaujímavé aplikácie, ktoré sme testovali.


Od 1.2.2012 Nás nájdete v nových priestoroch na Bajzovej ulici 8.


DOSTUPNOSŤ

              Naše služby sme časom rozšírili o 3G Servis kuriéra, ktorý funguje bezplatne ako medzičlánok pri prevzatí a odovzdaní vybavených objednávok.. Snažíme sa tak zjednodušiť a zrýchliť priebeh celej opravy. Kuriér pôsobí len v Bratislave.. Pre Slovensko ponúkame možnosť prebratia a spätného doručenia cez kurierá DPD. -> Viac info <-